Ako objednať spomienkový predmet

Ako objednať spomienkový predmet alebo šperk s popolom zosnulého

V prípade, že máte záujem o niektorý z ponúkaných spomienkových predmetov s popolom zosnulého, poprosíme Vás, aby ste si vybraný predmet objednali pomocou stránky. Po zadaní objednávky Vám prídu podrobné inštrukcie k ďalším krokom objednávky. 

Štandardne Vám zašleme postup k odobratiu popola a jeho zabalenia do balíčka, ktorý následne odovzdáte buď na pošte alebo kuriérovi. V inštrukciách budete mať aj, čo je potrebné pribaliť do balíčka, ktorý k nám zašlete. Akonáhle sa k nám dostaví balíček, budeme Vás telefonicky kontaktovať o jeho prevzatí a postúpení do výroby.

Osobná objednávka

Ak sa rozhodnote pre osobnú objednávku spomienkového predmetu, prosím zavolajte nám dopredu na tel. číslo: 0903 880 725 a dohodnite si termín stretnutia. Pri osobnej objednávke Vás prosíme, aby ste priniesli buď vzorku popola zosnulého o množstve: jedna kávová lyžička v malej ampulke, nádobke alebo uzatvárateľnom vrecku. Prípadne môžete doniesť celú urnu a my si vzorku popola odoberieme na mieste. Vzápätí na to spíšeme objednávku.